.. Sometimes you gotta fall before you fly ..

I don't believe in luck, i believe in grace.

Píšu pomalu, protože vím, že neumíš číst rychle.

8. února 2013 v 23:34 | Žába.
Za tu dobu, co jsem nepsala se změnilo hodně věcí.
- Škola, další a další myšlenky .. Jdu vám povídat.

Mám zase chřipku. Ležím v posteli, a nějak se zamýšlím, že by bylo dobré napsat nějaký ten článek, ku podivu se mi vždy chtělo spát, když jsem se rozepsala. Je to nesnesitelé být neustále nemocná. Jednou zánět nosohltanu, podruhé angína, po třetí chřipka.
Konečně mi příští pátek budou vyndavat mandle. Už je na čase. Nemám čas ztrácet čas přejídáním se prášků, válením se v posteli a pomyšlením na to, jak se mi krátí čas od zkoušek. Nechápu, jak můj kamarád v životě nemohl mít angínu. Tichá závist.

K těm zkouškám. Blíží se mi to, chci se dostat na maturu, ale jak? S mýma známkama? Nemám se na to vykašlat? Asi bych měla, je to ostuda! Ale za zkoušku nic nedám - TAK DO HÁJE, CO? - Mám na to týden, se uzdravit. Týden na to, vyškrabat se z té depky. Už mě to opravdu nebaví. Chce to něco nového, něco pestřejšího, barevnějšího. Tohle je už stereotypní. Buď jsem celý den doma, zavřená, usrkávám čaj a potím se, nebo přijdu ze školy, lehnu, spím, při nejlepším jsem venku. Ale na tu změnu to chce počasí. Jak já se Těším, až budu lítat venku, za sluníčka, opalovat se. Bóžé .. to bude eňo - ňuňo.

Víc vám povím v průběhu ..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama