.. Sometimes you gotta fall before you fly ..

I don't believe in luck, i believe in grace.

Nemocniční zásek.

16. února 2013 v 13:26 | Žába.

Nevím sice jak, ale nějakým způsobem jsem se sekla na krčním oddělení v nemocnici Jindřichův Hradec. Neříkám, že to nebylo plánované, ale bylo vše strašně rychlé. Opravdu mi ten život hrozně rychle utéká, teče mezi prsty jak vylitý tuhý puding.


Mám velmi častý zánět mandlí, proto jsem sem musela. Přijeli jsme sem do Hradce, viděla jsem tu obrovskou budovu s nápisem NEMOCNICE. Začala jsem se bát. Mé představy?
· Týden bez jídla, pití.
· Za týden domů.
· Nehorázná bolest.
· Nepříjemní doktoři.
· Stesk, trápení a pokoj se starými babičkami.
· Týden na kapačkách.
Stal se mi ale pravý opak. Sestra, doktor a různé dotazníky ze mě vytáhli potřebné věci, co o mě potřebovali vědět a poslali mě na pokoj, ihned, co jsem tam vešla, babička s dědou okamžitě odcházeli. Pár slz steklo. Ubytovala jsem se rychle, byla jsem na pokoji s osmi letým kloučkem a jeho maminkou (překvapilo mě, že maminku tu nechali s ním). Ležela jsem, odpočívala. Přišel jeden pohledný doktor, odvedl maminku a kloučka pryč, v tu chvíli jsem měla čas si prohlídnout pokoj. Připadala jsem si jako v psychiatrické léčebně. Nikde nic, akorát jen jedny "vidle" na kapačky (takové ty staré), umyvadlo, koš, zrcadlo, světla, stolky a postele. Ihned jsem si vzpomněla na film "Grave Encounters". Po chodbě dveře, jak v pasťáku. Vypadá to tam popravdě příšerně.
Uběhly ani ne 3 minuty, a maminka se vrátila, celá vyděšená. Povídá, " to je strašný, hrozný, jak chudák bojoval." Ptám se tedy, děje se něco? Paní mi začala vyprávět.
" Malé děti uspávají plynem, ne injekcí, a chudák tam bojoval, že to nechce, že to smrdí, nakonec usnul, a když jsem slyšela, jak ošklivě dýchá, šla jsem." Povídali jsme si o všem možném, v tu chvíli, jsem nevěděla co mě čeká. Najednou se otevřeli dveře, a tam ten "pohledný" :) (líbil se mi, no) doktor, v náručí malýho kloučka, nesl ho do postele. Chudák, celý od krve, dýchal těžce, bylo mi ho líto. Začala jsem se bát. Pan doktor se okamžitě musel zeptat : " Těšíš se, až Tě takhle ponesu? " - Trapná otázka, těšila bych se, kdyby to nebylo takové "tintítko" a nerozlomil se. Po chvíli mě přišli sestry převléct, culík, přišel si pro mě pan (pohledný) doktor a odvedl si mě na sál. Lehla jsem si, doktor mě držel za ruku, sestra píchla kanilku. Začala jsem brečet, měla jsem pořád divný pocit. Že se neproberu?! Asi. Doktorovu ruku jsem drtila, klepala se, a poslouchala od sester, co si mám představovat, aby mi bylo lépe. V tu ránu se loučím s doktůrkem, a povídám, mě se hrozně motá hlava, sestři, je mi zle, a duc, spím jak špalek. Probudili mě na sále, pak při převozu na pokoj. Okamžitě hned poté jsem volala dědovi, ať okamžitě přijedou, plakala jsem pořád. Bolelo mě to. Takže pravda místo představ byla ..
· Jídlo a pití jsem dostala hned ten den, večer.
· Domů po 2 dnech.
· Bolest? Jak nehorázná angína (bez rýmy).
· Doktoři? Mladí, milí, pohlední.
· Stesk (menší by se tu našel, ale zvládla jsem to), trápení? Někdy bylo, když tekla krev v krku. A babičky? Spíš dědové ve čtvrtek koukali na fotbálek.
· Kapačky jsem vůbec nepotřebovala.
Z jedné strany jsem se jako ten blázen z léčebny cítila, z druhé strany to bylo skvělý. Takže kdo musí na "vyndání mandlí" doporučuji J. Hradec :)
PS: Dokonce i perfektně vaří!! To se musí uznat!!
Jdu si vzít prášek, a zaspat bebíčko. #Čágobélošílenci
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aimee Skellington Aimee Skellington | Web | 17. února 2013 v 11:19 | Reagovat

Hlavně jestli už ti te´d bude jen dobře :))

2 Aimee Skellington Aimee Skellington | Web | 17. února 2013 v 21:12 | Reagovat

tak vydrž 10 minutek, jdu napsat článek a hodim fotku s mužem :D
Chudáčku, ale už bude jen líp a líp :) nejhorší máš určitě za sebou :-*

3 Aimee Skellington Aimee Skellington | Web | 17. února 2013 v 23:04 | Reagovat

áá moc děkuju :D
jsme spolu krátce, ale nehádáme se, asi to ani neumíme :D .. možná je to tím, že nám to nikdo nepřeje :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama