.. Sometimes you gotta fall before you fly ..

I don't believe in luck, i believe in grace.

Zimní hrátky

8. prosince 2012 v 0:53 | Žába. |  Žá Ba - Píše, čte a vidí*


Už přišla, ta krásná, štiplavá, někdy i pořádně zákeřná zima. Dnes ráno bylo krásně, svítilo sluníčko, a já se probudila plná energie. Pořád jsem zasnělá do "pohádky". Procházet se s někým v parku, kde bych chytala do rukavic ty krásné, ledové vločky, smála se naplno a povídala si s ní/m o životě.Upřímně, stalo se to nedávno (ten příběh prostě musím napsat).
Jednoho normálního večera jsem dostala hlad - lednice prázdná, tak jsme se rozhodli, že pojedeme nakoupit. Okamžitě mě napadlo napsat jemu. Ano, je to jeden milý kluk, se kterým jsem se seznámila přes facebook, menší internetové seznámení. Přidal si mě, psali jsme si, je vážně milý. Nikdy jsme se neviděli, nikdy jsme se neslyšeli, prostě - nic.

Napsala jsem mu, že jedeme do Tábora.
Domluvili jsme se během
5 minut, a v 7. hodin jsme se měli sejít na zastávce. Čekala jsem, a stalo se to. Padal sníh, pouliční lampy svítily. Porozhlížím se okolo, a přes přechod přechází kluk, menší postavy, červené kalhoty (miluji, když má kluk červené nebo zelené kalhoty) a kostičkovaný lehký kabátek, je to on. Pozdravila jsem ho. Šli jsme
se projít ulicemi. Pořád svítily lampy, pořád padali sněhové vločky a já se cítila jako v pohádce. Chyběla jen ta kapka romantiky. Vybil se mi telefon, vypůjčil mi svůj. Už to jelo, nepřijaté hovory,
a věčné otázky, kde jsem, že jedeme domů. Musela jsem vše přerušit, musela jsem jet domů. Rozloučení objetím bylo krásné.
Je to vážně zlatý kluk.
Dnes? Znovu. Jeli jsme nakoupit, okamžitě jsem mu psala. Šli jsme se kouknout do obchodů, obešli jsme Kaufland.
To co si můžu říct s ním, je výjmečné. Neexistuje kamarádka, které bych tohle mohla říct. Od aut po oblečení, kozačky nebo tenisky. Ach..
Že by to byl on? Ten princ z pohádky? Nebudeme přeskakovat, uvidí se, jak tohle všechno skončí. - "Neříkej hop, dokud nepřeskočíš."

Mmmmm, hraje mi Paramore ..

Jsem nemocná, beru druhým týdnem antibiotika. Už chci být zdravá. Když jsem to tak počítala, do školy půjdu týden před prázdninami, a pak až 21.1.2013 jelikož bych měla jít na vyndání mandlí, a termín mi budou určovat po Novém roce.
Mám z toho strach. Mám popravdě strach poslední dobou z více věcí. Ale to nechme ..

Všude jen Vánoční výzdoby, straší s tím každý, a já nemám ani dárky, ani sama nevím, co si přát.
Boty mám, kabát mám, žehličku mám spravenou, no musím přemýšlet.
Foťák? Peníze? K sakru, nevím ..


Jediné co bych si přála by bylo, být zdravá. A přežít ten "konec světa". Mám na něj vlastní teorii. Je to zkrátka kravina. Jak může ze dne na den přijít vlna? Tornádo a podobně? Jak to můžou mít naplánované? Kdyby to říkali meteorologové, nic neříkám, ale říkají to lidi, kteří si to přečetli na tomhle nevzdělaném internetu. Poslední dobou zjišťuji, že se tu objevují úplné ptákoviny. Někdo něco vymyslí, přidá to na internet, dalšímu se to líbí, tak si to poupraví, a zveřejní též. Když to pak udělá 150 člověk, tak z toho vznikne totální blábol. A udělejte referát. Opíšete to. Dostanete horší známku, z důvodu toho, že to máte hledat zde, na tom šáhlém internetu, kde se to vše plácá
dohromady.


Už vím, k čemu je XBOX dobrý. Alespoň se hýbete, než sedět zde, u toho nudného internetu. Kolikrát se vůbec nic neděje, a stejně tu sedím. Udělat recept podle internetové kuchařky? Kolikrát se bojím abych např. - do špaget nepřidala šlehačku a nutellu. Mh. Dala bych si jí. Měla jsem si koupit čokoládu. Nějak mě netáhne jídlo, proto jsem si udělala dnes, zeleninový salát. De-li-ka-te-sa!


Budu muset pomalu končit, jelikož se mi zavírají oči, a přitom mám toho tolik co říct. Tak zase zítra. Budu zase péct. Marokánky, košíčky, pracny, rohlíčky .. mňam!


PS: Už jsem si v knihovně vypůjčila tu knížku "Hočička, co nechtěla vyrůst." Jsem zvědavá.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 AleX AleX | Web | 8. prosince 2012 v 1:56 | Reagovat

Tohle je nádherný článek...
A ty jsi krásný člověk..
Neuvěřitelně mě inspiruješ.. ;-)

2 Sjuzi Sjuzi | Web | 10. prosince 2012 v 13:32 | Reagovat

Nojo. :-) Taky mám antibiotika. Dárky všechny ještě nemám koupený a jsem zvědavá, jak to stihnu. :-?
Nemyslim si, že bude konec světa, i když upřímně... Možná by mi to ani nevadilo. Teda vadilo v tom, že jsem spoustu věcí nestihla udělat a spoustu věcí říct, ale protože mám poslední dobou dost často blbý nálady, řikám si, že by se to i docela hodilo... Zima je vždycky taková depresivní.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama