.. Sometimes you gotta fall before you fly ..

I don't believe in luck, i believe in grace.

Na cestě.

24. prosince 2012 v 16:09 | Žába.
Psáno 15.12.2012

Tak zlískaná jsem dlouho nebyla. Včera - spíš dnes jsem přišla nějak trochu v nesouměrný čas. Sledovala jsem hodiny, bylo 03.22 a v půl měl otec jít do práce. Přišla jsem domů, zdálo se, že všichni spí, přijdu do pokoje, bratr vzhůru, ptám se "All is ok? " on se tak koukl a řekl "Ty krávo, víš o tom, že Ti otec za chvilku vstává do práce, a matka Tě tu hledala?" Odpovím "Milý bratře, vím to .. " v tu ránu se rozlítly dveře a v nich macecha. "To je jedenáct? Děláš si srandu? Celou noc jsem nespala, díky! Řekla jsi že přijdeš brzo, když Ti bylo ráno blbě, a ty si přijdeš v půl čtvrtý ráno?" Koukala jsem na ní jak sůva, a nakonec zabouchla dveře, já mávla rukou, lehla jsem, a v okamžiku usla. Konec konců, otec se mi vytlemil, a macecha akorát vřískala ještě víc.
Otočme list. Dnes večer jsme byli s mou Langensteinskou partičkou Krampusáků na průvodu. Splnil se mi sen, mít na sobě parťáckou bundu Laungastoana Schiachperchten a jít s nimi v průvodu. Sledovat, jak se převlíkají, jak se připravují, jak jsou hodní a jak dokážou být i pěkně zlí. Zde máte fotku.
(zl. Bratr, Markus a Katzi)

Byl to perfektní zážitek, jsem ráda, že jsem tam mohla být. Je možné, že 5.1.2013 půjdu za masku čarodějnice já, pokud si Alice konečně uvědomí, že je na to vážně stará. ^.^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ell Ell | Web | 24. prosince 2012 v 16:13 | Reagovat

Ouuu, kdyby to bylo u mě, tak bych dostala infarkt. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama