.. Sometimes you gotta fall before you fly ..

I don't believe in luck, i believe in grace.

- Možná jsem blázen, myslete si co chcete, ale vážně tu někdo je .. -

26. srpna 2012 v 0:16 | Žába. |  Žá Ba - Píše, čte a vidí*
Předem upozornění : Možná si budete myslet, že jsem blázen. Proto raději zavřete tento článek místo toho, aby jste volali blázinec, psychiatra, Opařany a podobně .. Děkuji.


Nějakou tu chvilku (asi 2 měsíce, ne-li déle) mám divný pocit. Mám pocit, že je vedle mě někdo, kdo mě má hodně rád, a snaží se mi pomoci. Jelikož poslední dobou mám pořád bordel v hlavě, jsem zlá a agresivní, a dokáži to nějakým způsobem korigovat. Pokaždé, když mě bolí břicho, když se něco děje, v duchu si řeknu, ať mi to NĚCO pomůže a vždycky mi to pomohlo. Že by imaginární přítel? Bůh? Duch zesnulích? Čert ví, kdo to je. Mám z toho vážně divný pocit, ale naopak jsem ráda, nechci to nijak zakřiknout, jelikož nechci, abych o to NĚCO přišla. Špatně se o tom mluví, je to složité vám to vysvětlit. Mám trochu tušení, kdo by to mohl být, jelikož by to tak díky postupu času nějak souhlasilo. Že by strýc Richard? Od té doby, co zemřel (ne hezky se o tom píše) nemám strach z ničeho, protože vím, že je tu někdo kdo na mě dává pozor, je někde kolem mě, a pomáhá mi. Sice jsem se strýčkem neměla nějaký vážnější příbuzenský vztah (jako že by to byl nějaký nejoblíbenější strýc, nebo podobně) jelikož jsem se s ním 2x extra nevídala. 1-2x při nejlepším 3x do roka. Ale je to prostě zajímavé, že od té doby, se tohle děje. Chce mi tím něco naznačit? Chce mi něco říct? Stejně, od té doby na něj někdy pomyslím. Nemám potuchy proč. Nikdy jsem na něj nemyslela ..
Je to nesmyslné, těžké, ale .. vážím si toho, a pokud to je ON, tak si toho vážím 2x více ..
Musela jsem to už prostě napsat, nemůžu to držet dál takhle v hlavě, jelikož a protože, když se z toho vypíši, je mi vážně dobře ..
Kdybych se chtěla svěřit JEMU, cítila bych se jako ještě větší blázen, než jsem teď ..
Mám Tě ráda strýčku Richarde ..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama