.. Sometimes you gotta fall before you fly ..

I don't believe in luck, i believe in grace.

Jím kaši a vztekám se.

1. srpna 2012 v 14:42 | Žába. |  Žá Ba - Píše, čte a vidí*
Slzy mi v pohodě stékají po tváři. Vztekám se. Jako malá. Hrozně jsem potřebovala se z toho vypsat, vypsat se z těch ubohých "sraček". Jsem v celku mimo. Přítel, doma, kamarádi. Jako bych byla z jiného světa.
Nejsem blázen, abych své problémy řešila tím, že bych místo vypisování se, napíchala meloun vodkou a pak ho snědla, zapálila si cigaretu nebo "máří", nebo nedejbože si místo do melounu píchla někam jinam. Ne, to vážně ne, raději si pustím GREEN DAY, vypnu facebook, zapnu "nový článek" a budu psát, dokud se mi neudělá lépe.


Proč mám po mém posledním rozchodu takový strach? Jsem s mým přítelem čtvrt roku, je mi s ním úžasně. Mám ho moc ráda. Jenže pořád se to nějakým způsobem kazí. Já s nikým nejspíš být nemůžu, jelikož se pořád s někým hádám. Jsem zas*aný cholerik! A za celé prázdniny zjišťuji, jak se začínám nesnášet. Přijdu si jako "tlustá, namyšlená kráva". Ztloustla jsem. Změnila jsem se. Každýho vidím, že je na mě naštvaný, přitom jsou v pohodě. Podívám se do zrcadla, a vidím tu zlou holku. Změnila jsem se. Ke špatnému. Sice jsem změnila - pití. Nemusím alkohol. Ale zbytek je horší a horší. Přijdu si zlá, nafouklá. Je to tím, že nenávidím tyhle prázdniny. Měsíc pryč, a ještě nic extra se nestalo (až na nejúžasnější minulý víkend) kdy jsem po návratu domů dostala "zaracha". Přijela jsem o 2 hodiny domů dýl, než jsme se domluvili. Já to chápu, mělo by se dodržet slovo. Jenže přeci jen mi bude za pár měsíců 18. O to jde. Jen ta moje logika nedává smysl. Dobrá, slyším ten hlas "JSI JEŠTĚ MALÁ HOLKA".
OK. Smířím se s tím.

Musím se vším pomalu. 1. Vypěstovat si vůli. 2. Držet dietu. 3. Začít na sobě
celkově pracovat.

Šup, a bylo by vše ok. Jenže nejtěžší je vypěstovat si vůli. Kolik lidí drží dietu, cvičí, zhubne 20kg. Já tohle udělám, zhubnu 3kg, a když zjistím, že jsem všechno shodila, tak to hned naberu. NENÁVIDÍM NAŠÍ LEDNICI, SPORÁK A GRIL! .. Nevím, jak se z toho vypsat, můžu se snažit jak chci, a nejde to. Jdu dělat to, co mám .. své povinnosti. Mějte se .. ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aimee Skellington Aimee Skellington | Web | 1. srpna 2012 v 15:22 | Reagovat

Hele mám stejný pocity, nemůžu s nikým být,, dostala jsem zaracha a taky mi bude brzo 18, je to bída.. já nemůžu nikam celý prázdniny, mám to kvůli enku, ale nevěš hlavu, bude líp. :P s tim hubnutím to taky nemám lehký.!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama