.. Sometimes you gotta fall before you fly ..

I don't believe in luck, i believe in grace.

- Bordel v hlavě -

26. srpna 2012 v 0:24 | Žába. |  Žá Ba - Píše, čte a vidí*
Už mám všeho dost, začínám nenávidět tyhle prázdniny! Pořád je někdo, kdo je kazí.
Zdeněk se pořád hádá, nejlepší přítel Petr se do mě zamiloval, a je z toho úplně na dně, a pořád mi Zdeňka vyčítá, takže taky hádky, nejlepší kamarádka Aneta je z toho všeho na nervy, protože se jí všichni 3 svěřujeme, a ona neví, jak nám pomoci, dědeček je nervní, protože je celkem dosti udřený (děláme přístavbu - novou ložnici) k tomu jeho osobní problémy, babička ta je na nervy z toho, jak je děda nervní a já jim to neulehčuji, jelikož dělám kravinu za kravinou. Bohužel jsem tak hloupá, že si to uvědomím až na poslední chvíli. Můj bejvalý přítel mě chce zpět, a zkrátka je toho nad hlavu.
Už se těším, v pátek jedu k tátovi, pročistím si tam hlavu, snad až se vrátím, bude mi lépe? Já v to jen tiše doufám, ve všem se celkem trápím, a jsem tak akorát na všechny zlá. Pořád mám výčitky, že jsem já ta špatná, možná je to tím, že se mě snaží Zdeněk ponížit (ponižuje mě celou dobu). Tím jak mi pořád nadává, jak má pořád na mě trapný kecy, jak dělám všechno špatě. Někdy si říkám, že jsem už skoro na psychiatra. Peklo prostě.
Zdeněk se semnou na "jeden den" rozešel - je to trapné, ale je to tak. Bylo to k nevydržení, hysterické záchvaty pláče, bolest na srdci, zkrátka hnus! Měla jsem nateklé oči, a neustále těžký žaludek, motala se mi hlava, byla jsem bez nálady, zkrátka nehorázná bolest. Jelikož jsem věděla, že ten kluk je pro mě pravý, kluk, kterého od srdce miluji. Ten den večer jsem si chtěla zavřít okno, a najednou .. padá hvězda. Přála jsem si ho získat zpět. Povedlo se, po chvíli mi zavolal, že mu chybím, že mě chce zpět. Byla jsem v sedmém nebi. Dovedlo mě to div ne k šílenství. Ten kluk pro mě vážně znamená moc! Co můžu dělat. Jenže bohužel, hádky zase pokračují, a já si zase trpím své. Každý mi říká, jak jsem hloupá, jak s takovým hajzlem můžu být, že mě jednou zničí. Já odpovídám, ale já toho hajzla miluju!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama