.. Sometimes you gotta fall before you fly ..

I don't believe in luck, i believe in grace.

Srpen 2012

- Odcestování -

26. srpna 2012 v 0:26 | Žába.
17.8.2012
Odjíždím, konečně odjíždím k tátovi. Do rakouska, jsem zvědavá, co bude. Byla jsem dnes se Zdeňkem, bylo to tak krásné mezi námi. Žádná hádka, a pořád se ke mě tulil. Bylo to vážně .. nepopsatelné. Před odjezdem do práce jsem si chtěla šplhnout u jeho mámy. Pověsila jsem jí prádlo, aby měla trochu radost. Odjel .. a teď se s ním týden neuvidím. Je to hrozné pomyšlení. Bude mi chybět. Šla jsem za svými nej ..
Anetka a Petí. Dali jsme si hranolky za 40Kč, no poděl. Talířek na tom ani ne 5 nedosmažených hranolek, co chutnali jako sirové brambory, za 40 Kč! Příšerný! A k tomu mi je přinesla ženská, co vypadala jako .. "Zeměkoule" ?!
Pořád jsem měla hlad, ale měla jsem co dělat, abych měla přesně na vlak. Tak jsem si chtěla koupit suchý rohlík, ale Petí mě hlady nenechal! Koupil nám pizzu, a ještě mi nechal abych měla do vlaku. Mám toho kluka prostě ráda! Dala bych za něj ruku do ohně. Nic vrhám se na 3 hodinovou cestu směr Langenstein!

O chvíli později ..
Musím vystoupit o pár zastávek dřív. Jede pro mě táta, vlaky jsou podělaný. Mají prý nějaký přetočené koleje, nebo co.

20.00 - Narozeninová oslava mého bratra! Perfektní. Mám tu kamarády, a kluka, do kterýho jsem 3 roky totální blázen. Je tu sranda!

02.00 - (Píšu to sice o 2 dny déle, jelikož v tom stavu, co jsem byla bych napsala asi úplný ...) Nikdy jsem se s tátou neopila tolik, jako dneska. Od toho dne nechci slovo alkohol ani slyšet. Stává se ze mě abstinent! Alkohol už nikdy! Zvracím, chodím na procházky a brečím. Chci se toho stavu zbavit. Je mi přííííííšerně zle.

06.00 - Jdu spát! Konečně to ze mě alespoň trochu vyprchalo. Jak říkám, alkohol nikdy víc!

18.8.2012

13.00 - Vstávám! Je mi zle, klepe se mi celý tělo, hlava třeští nehorázným způsobem. Nikdy už nebudu pít! Vážně!

15.00 - Táta volal na oběd, smáli se mi, klepou se mi ruce jak kdybych šáhla do páár stovek voltů.

19.00 - Dostávám nabídku, abych se napila vodky, piva, jablíčka a podobných hnusů! JÁ ODMÍTLA! Jsem na sebe pyšná!

00.00 - JDU SPÁT, jsem úplně hotová. (Vážně jsem nepila, jen Ti pitomí komáři mi trochu ubližují.)

No jo, jak mě štípne v česku komár, mám maličký pupínek, jak mě štípne tady, mám lívance přes půlku stehna! Mazec ..

- Bordel v hlavě -

26. srpna 2012 v 0:24 | Žába. |  Žá Ba - Píše, čte a vidí*
Už mám všeho dost, začínám nenávidět tyhle prázdniny! Pořád je někdo, kdo je kazí.
Zdeněk se pořád hádá, nejlepší přítel Petr se do mě zamiloval, a je z toho úplně na dně, a pořád mi Zdeňka vyčítá, takže taky hádky, nejlepší kamarádka Aneta je z toho všeho na nervy, protože se jí všichni 3 svěřujeme, a ona neví, jak nám pomoci, dědeček je nervní, protože je celkem dosti udřený (děláme přístavbu - novou ložnici) k tomu jeho osobní problémy, babička ta je na nervy z toho, jak je děda nervní a já jim to neulehčuji, jelikož dělám kravinu za kravinou. Bohužel jsem tak hloupá, že si to uvědomím až na poslední chvíli. Můj bejvalý přítel mě chce zpět, a zkrátka je toho nad hlavu.
Už se těším, v pátek jedu k tátovi, pročistím si tam hlavu, snad až se vrátím, bude mi lépe? Já v to jen tiše doufám, ve všem se celkem trápím, a jsem tak akorát na všechny zlá. Pořád mám výčitky, že jsem já ta špatná, možná je to tím, že se mě snaží Zdeněk ponížit (ponižuje mě celou dobu). Tím jak mi pořád nadává, jak má pořád na mě trapný kecy, jak dělám všechno špatě. Někdy si říkám, že jsem už skoro na psychiatra. Peklo prostě.
Zdeněk se semnou na "jeden den" rozešel - je to trapné, ale je to tak. Bylo to k nevydržení, hysterické záchvaty pláče, bolest na srdci, zkrátka hnus! Měla jsem nateklé oči, a neustále těžký žaludek, motala se mi hlava, byla jsem bez nálady, zkrátka nehorázná bolest. Jelikož jsem věděla, že ten kluk je pro mě pravý, kluk, kterého od srdce miluji. Ten den večer jsem si chtěla zavřít okno, a najednou .. padá hvězda. Přála jsem si ho získat zpět. Povedlo se, po chvíli mi zavolal, že mu chybím, že mě chce zpět. Byla jsem v sedmém nebi. Dovedlo mě to div ne k šílenství. Ten kluk pro mě vážně znamená moc! Co můžu dělat. Jenže bohužel, hádky zase pokračují, a já si zase trpím své. Každý mi říká, jak jsem hloupá, jak s takovým hajzlem můžu být, že mě jednou zničí. Já odpovídám, ale já toho hajzla miluju!

- Možná jsem blázen, myslete si co chcete, ale vážně tu někdo je .. -

26. srpna 2012 v 0:16 | Žába. |  Žá Ba - Píše, čte a vidí*
Předem upozornění : Možná si budete myslet, že jsem blázen. Proto raději zavřete tento článek místo toho, aby jste volali blázinec, psychiatra, Opařany a podobně .. Děkuji.

Jím kaši a vztekám se.

1. srpna 2012 v 14:42 | Žába. |  Žá Ba - Píše, čte a vidí*
Slzy mi v pohodě stékají po tváři. Vztekám se. Jako malá. Hrozně jsem potřebovala se z toho vypsat, vypsat se z těch ubohých "sraček". Jsem v celku mimo. Přítel, doma, kamarádi. Jako bych byla z jiného světa.
Nejsem blázen, abych své problémy řešila tím, že bych místo vypisování se, napíchala meloun vodkou a pak ho snědla, zapálila si cigaretu nebo "máří", nebo nedejbože si místo do melounu píchla někam jinam. Ne, to vážně ne, raději si pustím GREEN DAY, vypnu facebook, zapnu "nový článek" a budu psát, dokud se mi neudělá lépe.