.. Sometimes you gotta fall before you fly ..

I don't believe in luck, i believe in grace.

Zasypána.

1. června 2012 v 0:14 | Žába. |  Žá Ba - Píše, čte a vidí*
Teď jsem byla týden doma. Měla jsem zánět průdušek. Není to nic krásného. Jen pomalu ale jistě zjišťuji, že ten rozchod, co jsem si prožila, a co mě trápí neustále, mi tohle všechno způsobil. Za všechno může stres. Někomu vypadávají vlasy, někomu teče krev z nosu, a já chytnu, div ne - zápal plic. Z pláče, to bude z pláče.V pátek jsem byla na akci - JUNGLE. Miluji ten styl. Jela jsem tam jen pro to, abych mohla strávit večer s mým dobrým přítelem Martinem. Nějak z toho stejně sešlo, lítala jsem tam sama. Bylo to legendární. Jen, mělo to menší háček. Byl tam on, onen můj bejvalý přítel. Nevadilo mi to. Dokud za mnou nezačali chodit jeho a mý přátelé, ať jdu za ním si promluvit. Jenže když jsem ho spatřila, začala jsem nehorázně brečet. Nedokázala jsem se mu podívat do očí. Nakonec, po 2 panácích Whiskey jsem to zvládla, promluvili jsme si, obejmuli se, a řekli si, že budeme dobří přátelé. Já věděla, že to nepůjde. Domů jsme vyrazili v 5. On jel s námi, a ještě ke všemu seděl se mnou vzádu. Byla jsem ráda, když jsem vystoupila.
Stejně jsem byla hloupá, a v sobotu za ním šla, koukala s ním na film, a chovala se k němu, jako by jsme spolu neustále byli (on též.)
Odjel, a bylo vše zase zpět. Slzy, pláč, hysterčení ..
Ten den (neděle) večer, mě chytla bolest v krku, šla jsem to oznámit prarodičům. Lehla jsem si, odpočívala. V pondělí jsem jela k doktorovi, a tam mi řekli, že se jim vůbec nelíbí můj krk, a že to dýchání není též dobré. S pláčem jsem jim řekla, že mi je nehorázně zle, že potřebuji opravdu pomoct. Předepsali mi antibiotika. V pondělí odpoledne jsem se dozvěděla, proč se semnou Michal vlastně rozešel. V 16.oo mě díky dalšímu stresu chytli horečky. 39,9 °C .. Myslela jsem, že umírám, ale naopak. Už týden ležím, a konečně .. cítím, že se mi vše urovnává (díky klukovi, se kterým si momentálně denně píšu na facebooku, díky veškerým přátelům.) A jak se vše urovnává, tak jsem zdravější a fit. Ale neustále mi chybí, a dlouho chybět bude. Byl to 4 měsíc po rozchodu, a takhle to bolí. Zamilovanost. Je to krásný pocit, ale nehorázně bolestivý. Jsem ráda, že mi je fajn.

Zítra jedu na kontrolu, a uvidím, jediné, co mě neustále bolí, jsou plíce. Opravdu je to bolest, kterou jsem nikdy v životě neměla. Je to divné. Srdíčko mi klepe též neustále jinak. Ne, nebudu se už bavit o nemoci. Těším se, jelikož a dobře, přijede má nejlepší kamarádka Klára. Uděláme plno fotek, a samozřejmě, že sem též něco přidám. Mohla bych vám ukázat i atmosféru z JUNGLU co?

Dj Aphrodite zavítal k nám. Bylo to legendární. Vážně.

Takhle fantastickou akci, jsem si nepředstavovala.


Nad 800 lidí ..


Jo, jsem tam i já. ^^


A jako naposledy, ta nejkrásnější fotka, kde jsem i já (modré tričko) ..
Je zajímavé, že na každé akci musím dát pusu alespoň jedné holce. Tohle je má druhá fotka, kde si dávám pusu s mou (momentálně) bývalou dobrou kamarádkou.
Vše je pryč ..


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 S. S. | Web | 4. června 2012 v 21:14 | Reagovat

doufám že ti je už líp

a je fajn, že se máš fajn, že jsi zamilovaná, láska hodně léčí :-)  :D

a já dávám pusy holkám pořád, s tim chlastem se spíš stupňuje to, co s nima dělám :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama