.. Sometimes you gotta fall before you fly ..

I don't believe in luck, i believe in grace.

Běžný den-

12. května 2011 v 20:29 | Žába. |  Žá Ba - Píše, čte a vidí*
Dnešní den je fakt krásný, nemyslíte ? U nás slunko moc nesvítí, ale za to venku není zima, ani horko. Je tam krásně. Jsem už od včera doma, není mi dobře, pořád mě pobolívá břicho, ale i to se stává. Dneska jsem byla něco zařídit v Táboře, něco ohledně zdravotní kartičky. Musí mi vystavit novou. Ale koho to zajímá.
Píšu o tom, jen kvůli tomu, že jsem se dneska prostě měla skvěle. Koupila jsem si troje náušnice za 15Kč. (Ušetřila jsem, abych si nemusela kupovat nějaké v SIXU za 149 Kč.) Takové krásné zelené. Líbí se mi, a to je hlavní. :) Pak zelené žabky. Konečně nějaké obyčejné boty, které jen nazuji, a jdu. Aspoň se nemusím trápit s nějakýma "Křuskama" který než si obuji, tak jsou Vánoce. Černou barvu na vlasy. Konečně si budu moci obarvit mé 4 cm odrosty. Buď neseženu barvu - ČERNÝ MAHAGON - a nebo na ní zrovna nemám penízky. Ale konečně jí mám. Takže se dneska jdu barvit.
Ráno jsem se dívala na film - Dopisy pro Julii - krásný film. Poraďte mi, co si mám stáhnout za film, který by se mi líbil ? Mám ráda tyhle romantický filmy, komedie, drama, horory. Nedávno jsem se dívala na Paranormal Aktivity a myslela jsem, že se zblázním strachy, sejít schody do kuchyně. To je jedno, když tak mi poraďte do komentářů co si mám stáhnout.
No a teď si sednu na rotoped, a jdu se učit materiály. Zase budeme psát. Jediný co si od ní pamatuji je, že je to kapitola 1.4 - Výměna vlasů. Tak snad to půjde rychle. K obědu budu mít Pangassiuse. "Ryba je kámoš, ne žrádlo." To nebude krásný pohled.
Nic, jdu na to, tak se zatím mějte hezky.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama