.. Sometimes you gotta fall before you fly ..

I don't believe in luck, i believe in grace.

Duben 2011

Dát nevinnému vinu, je jako by beruška zabila dinosaura.

21. dubna 2011 v 14:28 | Žába. |  Žá Ba - Píše, čte a vidí*
Jak už napovídá nadpis článku, musím se vám pochlubit s tím, co poslední dobou musím poslouchat, a drtit to v sobě, jak drtěný pepř.
Držím celkem pevně zuby, když po mě mistrová den co den na praxi křičí. Ona mi napálí tolik práce, a pak se divím proč nestíhám úkol. Vlastně, vy ani nevíte co já dělám za obor. Jsem kadeřnice. Každý den, musíme dělat úkoly. V pondělí natáčíme na kovové natáčky, úterý natáčíme na trvalou, ve středu kroužkujeme, ve čtvrtek děláme pokládanou vlnu a v pátek máme foukanou ( vyfoukat vlasy do objemu.) Pondělí - ujde, úterý - nic moc, středa - nejhorší den, čtvrtek - jde to a pátek - nejlepší. Jo. Jelikož já umím foukat do objemu. Tím to bude. Ale co se tím zabýváme.
Zkrátka .. mistrová mě posílá pořád stříhat, uklízet, mýt hlavu, koukat na dámské střihy. A já se nakonec divím, proč nestíhám natáčet. A jelikož nenatočím 3x za sebou, budu mít třikrát za 5 + Důtku mistra OV. A to se stalo. Teď musím poslouchat, jak jsem nemožná. Jak doma, tak ve škole. Nebaví mě to. Fakt ne. Když pak přijdu z praxe na internát, a má spolubydlící na mě začne křičet, že o ní rozhlašuji nějaké drby. Otočí se všechny holky proti mně, (nejen holky, i vychovatelky.) A já pak vypadám jak blb, protože se semnou nikdo nebaví. Samozřejmě jsem o ní žádné drby nerozhlašovala, a to je to, co na tom tak miluji. Zase JÁ JSEM TA ŠPATNÁ. Další den přijdu na praxi, a tam mě obviní, že jsem ukradla v dámském kadeřnictví šampony a kondicionéry. A to už přetéká hladina. To už fakt nejde vydržet. Nejraději bych se šla někam vyřvat. Všichni jsou na mě naštvaní, všichni jsou proti mně. Nikdo mi nevěří. Překvapuje mě, jak každý si myslí, že se s tím dá smířit. Jenže nedá. Když vás někdo 2x v týdnu obviní z něčeho, v čem jste nevinně, tak můj obvod těla není tak silný na to, aby se tam vešlo o 4 kabely nervů víc. Už z toho přestávám pomalu, ale jistě jíst. Drtí mě to. A když se to někomu zkouším vysvětlit, nechápe to. Snad to pochopí, až .. Zabiji dinosaura.